Nábor nových hráčů 2022 Zavřít
NOVINKY / Fotbalový bakovský tým ...

Diváci si připadali jako na rybách-povolíš, přitáhneš...

napsal Roman Vaněk

6. září 2021


SK BAKOV B – TJ SOKOL N.VES

8:4 (3:2)

Branky: 11.,35.AJCHLER, 68., 75.TUREK, 70.,90.PROKŮPEK, 13.VALENTA, 85.GAŠŠO – 38., 87.MUŠKA, 7.RENÉ, 56.BEEV

ŽK: 2:1

Diváků: 150

Rozhodčí: JIŘÍ CHLÁDEK – JIŘÍ ŠEBELA, PETR POSTRÁNECKÝ

 

Sestava SKB:

PICEK

JANATA (16.HOZÁK) – HÁJEK – PRUKŮPEK – TUREK

CECAVA – BROŽ – GAŠŠO – VALENTA

ŘÍHA

MARTIN AJCHLER

Střídající: MARYŠKA, ČONKA, ZVOLINSKI

Trenér ROMAN HEJL

Derby mezi dvěma nesmiřitelnými rivaly naplno odšpuntoval již v 6.min faul kapitána domácích Ondřeje Prokůpka na nejproduktivnějšího novovesáka Mušku. Protože to bylo ve vápně, hlavní rozhodčí nekompromisně nařídil pokutový kop. Míč si vzal Matěj René a hosté vedli. Jenže od té chvíle běžela půlhodina v bakovské režii. Třemi trefami se vývoj zápasu zcela otočil a Bakov mířil za pohodovými třemi body. Dvakrát zaskóroval do sítě Ajchler a jednou Valenta – 3:1.

Houževnatí hosté vyhecovaní na zápas podzimu ovšem zbraně nesložili, a ještě před přestávkou Muškou, a po pauze Beevem stav srovnali – 3:3. Ale následná další půlhodinka rozhodla o debaklu sousedů. V 68.min otevřel druhou část přestřelky Turek, o minutu později s penalty navýšil Prokůpek. V 75.min kopal kapitán týmu trestný kop a na zadní tyči si našel dorážku po druhé v zápase Turek – 6:3

Tenisový výsledek se zdál jako konečný, opak byl pravdou, v 85.min ještě rozvlnil sítě Gaššo. Dvě minuty před koncem hosté kosmeticky upravili potupný výsledek Muškou – 7:4. Závěrečné slovo měl Prokůpek, v poslední minutě udělal kličku gólmanovi a ukončil rybářské závody.