Nábor nových hráčů 2022 Zavřít
NOVINKY / Fotbalový bakovský tým ...

Domácím utekl začátek který nedohnali.

napsal Roman Vaněk

13. září 2021


SK BAKOV – TJ BYŠICE

1:3 (1:3)

Branky: 42.BOŠKO – 2.,16.GABČO, 29.PRIATKA

ŽK: 1:5

Diváků: 60

Rozhodčí: OTTO KOVÁŘ - VLADISLAV KLÁPA, JIŘÍ KUBÁT

 

Sestava SKB:

KLÍMA (29.LEHKÝ)

HŮLKA (46.VANĚK), KVAPIL, FRELICH, BARTOŇ (69.TUREK)

VITMAJER, FORMÁČEK, PROKŮPEK (33.SOMR), HAMMER

BOŠKO (79.BROŽ)

AJCHLER

Trenér JAROSLAV KAMENICKÝ      Asistent MILAN BERÁNEK

 

Před výkopem sobotního zápasu uctili hráči památku bakovského fotbalového patriota. Ve středu 8.září 2021 navždy odešel Jaroslav Kaiser, který ve svých 64 letech prohrál poslední svůj souboj se zákeřnou nemocí.

Domácí Bakov tentokrát hostil soupeře, který se na podzim ještě neutkal s lepším týmem, než jsou oni sami, doposud ve čtyřech kolech neztratil ani bod. V prvním zápase si Byšice pohrály s Kosmonosy B a snadno souseda porazily 3:0. V dalších zápasech již byl ústřední postavou uzdravený Josef Gabčo, v Libčicích vstřelil obě branky (2:1), doma s Velvary B si vystřelil hatrick (3:1) a minulé kolo s Holubicemi se jednou brankou a asistencí podílel na vítězství 3:2. Byšice vládnou se čtyřmi výhrami naší skupině B.

Naopak start do sezony nezachytil náš A-tým, získal pouze 1 bod a momentálně se nachází na opačném pólu tabulky. A start do sobotního zápasu bakovským hráčům také utekl. Přesněji řečeno ve 2.min zavalitější postavou střelec Gabčo. Tento rychlík, který klame svou postavou, svůj první sólo unik proměnil lobem a hosté brzy vedli – 0:1. Po situaci zavánějící ofsajdem byli frustrovaní domácí v úvodu hned dvojnásobně otřeseni.