Nábor nových hráčů 2022 Zavřít
NOVINKY / Fotbalový bakovský tým ...

Úspěšný víkend dozdobila rezerva.

napsal Roman Vaněk

5. říjen 2021


SK BAKOV B – FK SLAVOJ ČISTÁ

4:2 (4:1)

Branky: 10.,22.,30.BOŠKO, 37.ŘÍHA – 7.KALINA, 86.TYŠER

Rozhodčí: ROMAN KOŽLEJ – DAVID VÁŇA, JOSEF VLČKO

Sestava SKB:

MAJZLAN

CECAVA, PROKŮPEK, MARYŠKA, TUREK

ZVOLINSKI, ŘÍHA, BROŽ, VALENTA

AJCHLER, BOŠKO

Střídání: ŠPRINGER, JANATA, VELECHOVKSÝ, KOHNHÄUSER, GAŠŠO, KLÍMA, ŠULC

Trenér Roman HEJL

Zápas s prvním týmem tabulky odstartoval kaptán Kalina, neohroženě se pustil do vápna a již v 7.min nedal Majzlanovi šanci – 0:1. Domácí brzy srovnali krok, za tři minuty Ajchler prodloužil výkop hlavou a Boškovi stál v cestě pouze Jíra, lobem jej vyřídil. Úspěšný střelec zvýšil vedení hlavičkou do šibenice. Ve 30.min opět Boško zakončil ukázkovou akci Ajchlera.

Hosté byli opařeni, na podzim zvyklí pouze na výhry a čistá konta se neuměli vyrovnat s novou situací. Před derby s bakovskou rezervou inkasovali v pěti zápasech pouze třikrát, během půlhodiny nedělního zápasu měli stejný počet branek již na kontě. Studená sprcha pokračovala, do přestávky museli nelibě přijmout čtvrtou ránu. Říha se probil středem hřiště a z vápna uklidil střelu k tyči - 4:1. Ve druhém poločase bakovská rezerva polevila a hosté ke konci zápasu korigovali nepříznivý stav.

V příštím roce čeká okresní soutěže reorganizace, ze dvou skupin III.třídy se vytvoří pouze jedna, což znamená sestup pro větší počet týmů. Kdo nebude chtít spadnout do pralesa, bude se muset hodně snažit. Potvrdit vítězství může béčko v dalším domácím utkání, příští sobotu přijede SK Jivina.

NAPIŠTE KOMENTÁŘ