Branky: 11.Antoš, 31.Jiskra, 69.Miřatský

Rozhodčí: NÁGL Petr – HLAVNIČKA Radek, KVASNIČKA Václav

Cecava , Prokůpek , Hájek , Vávra ( 75. Sameš )

Resl ( 46. Říha ) , Formáček , Košvanec ( 89. Hozák ) , Mareš

Vaněk ( 71. Takáč ) , Louda M.

Trenér: Jaroslav Kamenický               Asistent: Martin Brož

Trenér Kamenický: „Myslím si, že jsme byli domácím vyrovnaným soupeřem a výsledek tomu neodpovídá, v některých fázích zápasu i lepší, k rozhodčím se nebudu vyjadřovat, protože je to zbytečné, tušili jsme co nás čeká. Proto mužstvo musím pochválit za přístup k zápasu a hlavně za to, že se nikdo nenechal vyloučit.“

První gól padl po odkopu od branky domácích, ve středu hřiště jsme propadli a nikdo z hráčů rozehru nepřerušil, a osamocený levý záložník Antoš zařídil pro svůj Mělník vedení v zápase 1:0. Domácí se brankou ukolébali a Bakov byl od té chvíle lepším týmem. Bohužel převahu neztvrdil změnou průběžného stavu. Ve 29.min si Vaněk vzal míč na půlící čáře, prošel středem hřiště kolem pěti soupeřů, až tomu šestému na hranici pokutového území nezbývalo nic jiného, než zatáhnout za záchranou brzdu. Faul ze zadu ve vyložené šanci k úžasu všech byl odměněn pouze žlutou kartou. Nařízený přímý kop zahrávaný Košvancem skončil na zdi, domácí okamžitě po rychlým brejku střílí druhý gól. Akci měl sice snahu zastavit vyběhnutím Loudova, ale nedokončený výpad proti utočníkovi dalo prostor pro jeho obhození, a poté mělnickému Jiskrovi nečinilo problém trefit prázdnou branku, domácí do 31.minuty vytěžili z minima maximum a vedli 2:0. Ve 43.min se urodila největší bakovská šance. Po levé straně utekl Vaněk, do malého vápna jako na zlatém podnosu naservíroval balón Cecavovi, ten však překopl i ochrannou síť!

Poprvé na podzim nastoupil od začátku zápasu Michal Louda, a ihned po změně stran byl u dvou šancí. Nejprve připravil dobrou pozici pro Formáčka, toho zradilo špatné zpracování. O minutu později byl nejblíže ze všech ke skórování, po rohovém kopu hlavičkou orazítkoval tyč. V 52.min se u rohového praporku uvolnil střídající Říha a do skvělého prostoru poslal zpětnou přihrávkou Mareše, ten ve stoprocentní situaci překopl branku. Tlak byl na naší straně, domácí s pomezním v zádech se úspěšně jen bránili. Výpomoc arbitrů vygradovala v 68.minutě. Domácí zahrávali trestný kop, před hlavičkovým soubojem byl oběma rukama očividně přistrčen bakovský Hájek a následná branka byla uznána. Reklamující bakovský stoper u hlavního rozhodčího neuspěl, prý měl špatný odhad na balón, který podskočil...ruce sudí neviděl!

„Zápas byl rozhodnut, a na hřišti začalo být dusno. Abych předešel nějakému vyloučení, raději jsem naše řady prostřídal,“ pravil po zápase ostřílený Kamenický, a rázem bakovský lodivod přidává chválu: „...ve srovnání s Chotětovem hráči podali daleko lepší výkon, děkuji jim především za disciplínu.“