Branky: 11.Lamač - 26. Šámal (vlastní), 46. Frelich, 75. Prokůpek

Rozhodčí: ŠIMON PIPEK – POKLOP PETR, BABÁK JAN

VITMAJER P. , FORMÁČEK , FRELICH , VANĚK (88.Kamenický)

SOMR (60.Prokůpek)

AJCHLER (73.Bartoň)

Trenér JAROSLAV KAMENICKÝ      Asistent MILAN BERÁNEK

Bakovská obrana se hledá, před covidem byla nejlepší v soutěži, dnes ji patří až 9.místo. Trenér Kamenický hledá každý víkend ideální řešení, dokonce i musel párkrát sám zdravotně indisponovaný do dresu a na plac. Nově vytvořenou stoperskou dvojici tvoří útočník Boško a uzdravený Resl. Po dlouhé pauze nahradil zraněného Hájka. V sobotu chyběl prášky nadopovaný Hammer a zraněný Hůlka.

Vstup do zápasu s nejhorším týmem nám nevyšel, místo toho abychom od první minuty po nájezdu staršího Vitmajera vedli, tak jsme v 11.min inkasovali. Brzká branka Kamenického rozpumpovala. Jeho družina hrála o moc, jedině vítězství by ji mohlo začít vynášet ode dna tabulky do klidných vod. Naštěstí domácí měli s námi slitování a o obrat se postarali sami. Po rohovém kopu byl hostující Šámal nenásilně přinucen poslat míč do vlastní sítě. Očekávané vedení nad zoufalým soupeřem přišlo až po otočce, postaral se o to kapitán Frelich. Potvrzení výhry zajistil střídající Prokůpek. „Jsem rád, že jsme konečně prolomili prokletí a vyhráli,“ uvedl po zápase Kamenický, a aby ne, jeho tým na podzim z venkovních zájezdů nepřivezl domů ani jeden bod a nastřádal hrozivé skóre 2:10. I tentokrát ho netěšila produktivita: „Kdyby zvládli situace Vitmajer, Vaněk a Ajchler a ze všech jejich jasných šancí jen polovinu proměnili, druhý poločas by se nemusel vůbec hrát.“