Vypadalo to jako na rybářských závodech.

Branky: 14.Zahatlan, 64.Vávra, 75.Bareš, 80.Prokůpek, 81.Vitmajer, 85.Čurej

Rozhodčí: Jiří ŠEBELA

Sestava SK Bakov B:

Kalčík – Řehák, Hulínský, Malina, Cecava – Vávra, Košvanec, Čurej, Vitmajer – Zahatlan, Beránek

Trenér: Jan Resl   Vedoucí mužstva: Vladimír Sedláček

Povolíš, přitáhneš… takto lakonicky lze popsat nedělní souboj III.třídy skupiny A. Úvod patřil hostům, na jejich vedoucí branku rychle stihl reagovat Vávra, který zatáhl míč k rohovému praporku a ve vápně přesně našel Zahatlana, který si brankáře vychutnal. Za dvě minuty to bylo ovšem 1:2…

Po hodině hry hosté dokonce navýšili vedení na rozdíl dvou branek po pokutovém kopu. Exekutor po úspěšné penaltě nesportovně oslavoval branku před domácími fanoušky v domnění, že je zápas rozhodnut, chyba lávky… Zápas se hrál na hřišti č.2, kde prostoru pro nudný fotbal moc není, neustále se hraje nahoru dolů, a do konce zápasu chyběla celá půl hodina. A ještě k tomu bakovská rezerva potencionál na srovnání kroku se soupeřem měla. Obrat odstartoval opět Vávra. Nyní se proměnil ve střelce. Pokus ze 30-ti metrů zapadl nečekaně k tyčce - 2:3. Vyrovnání přišlo za pět minut. Hlavičku Maliny prodloužil efektně patičkou Bareš a míč přeletěl hostujícího brankáře. Ztráta zápasu hosty poslala do kolen, za další minutu vytahovali ze sítě čtvrtý gól, po individuální akci nachytal na bližší tyči gólmana střídající dorostenec Prokůpek. Svůj ranní vynikající výkon za A-tým v Ostré korunoval gólem – 4:3. Boleslavský Dlouhý v brance svůj tým nepodržel, dalo by se říct, že vše co letělo na branku skončilo v síti. Bylo to tak i u pokusů z větších dálek v podání nejprve o minutu později Vitmajera, resp. o další čtyři minuty kapitána týmu Čureje. Dvacet minut stačilo bakovákům ke střelení pěti branek a otočení stavu z 1:3 na konečný tenisový výsledek 6:3.