Somr

Vitmajer P. (23. Formáček)

Slovy trenéra J. Kamenického:

"Zápas nemastné úrovně, hrálo se většinou od vápna k vápnu.

Hned na začátku zápasu měli šanci domácí, ale Resl přihrávku na přední tyči odkopl na roh.

Ve čtvrté minutě vykombinováno ve středu hřiště a na kolmici od Vitmajera si naběhl Prokůpek a šel sám na gólmana domácích , ale jak je zvykem netrefuje branku.

Krátce před čtvrthodinou hry po kolmici jde sám na gólmana Vitmajer, ale přehazuje i branku.

Pak se do 40. minuty nic nedělo, bohužel ve 41. minutě šli domácí do vedení 1:0, po našich několika chybách přišlo potrestání a prohráváme 1:0.

Druhý poločas se odvíjel stejně jako první, dlouho se nic nedělo, až v 62. minutě nás domácí opět potrestali středem přihrávkou a vybíhajícímu Majzlanovi domácí útočník proměňuje mezi jeho nohy - 2:0.

Deset minut před koncem po rohovém kopu se míč odrazil na velké vápno, kde stál jen domácí hráč a ten střelou z hranice vápnapřesně trefuje - 3:0.

V 85. minutě se dostal do šance Boško, ale střela šla těsně vedle a v 88. minutě krásná střela Vaňka, kterou domácí gólman kryje.

Druhý zápas za sebou není koho ani vyzvednout, zápas byl úplně bez nasazení.”