NOVINKY / Fotbalový bakovský tým ...

Bakovský expres deklasoval soupeře na jeho půdě.

napsal Roman Vaněk

28. srpen 2020


TJ VITANA BYŠICE - SK BAKOV  

1:5 (0:2)

Branky: 39.VITMAJER P., 40.VANĚK, 51.SOMR, 79.PROKŮPEK

Sestava SK BAKOV:

KLÍMA

RESL (24.KOHNHÄUSER), MARYŠKA (75.VELECHOVSKÝ), BOŠKO, MAREŠ

VANĚK (52.VITMAJER T.), FRELICH, PROKŮPEK, BARTOŇ

SOMR

VITMAJER P.

Trenér: Milan Beránek     Asistent: Roman Hejl

Bakovští borci  nastoupili k utkání 1. kola poháru AGRO CS SKFS velice zodpovědně. Již od první minuty bylo znát, že si půjdou pevně za vítězstvím. Jejich aktivní a kombinační hra z úvodu byla odměněna dvěma slepenými góly, nejprve vedení zařídil ve 39. minutě Petr Vitmajer, a o minutu později Matěj Vaněk. S dvoubrankovým náskokem se šlo do kabin.

Ve druhém poločase Bakov pokračoval ve stejném nasazení a nepustil soupeře takřka do žádné nebezpečné akce. Naopak byl to právě náš tým, který v 51.min nádherným gólem Matyáše Somra do horního rohu soupeřovi branky navýšil své vedení – 3:0. Aktivní jsme byli i za tohoto stavu. Z převahy pramenily nájezdy na domácí branku. Bohužel bez využití. První gól soupeře padl po soupeřově rohovém kopu. Mladý bakovák Klíma lovil ze své sítě jediný domácí úspěch v 78.minutě, když tomu předcházela velmi nepřehledná situace v malém vápně. Bakov si vzal tříbrankové vedení zpět ihned z protiútoku, po čtvrté se trefil Ondřej Prokůpek – 4:1.

Z důvodu nepřítomnosti nově jmenovaného hlavního trenéra Jaroslava Maryšky převzal taktovku pro tento zápas Milan Beránek. Z jeho svěřenců byla cítit chuť si hrát fotbal a střílet góly. Pověstného „bůra“ vystřelil pět minut před koncem střídající Tomáš Vitmajer. Hráči si zaslouží pochvalu za přístup a nasazení do tohoto zápasu, odměnou jim je konečný výsledek, který mohl být klidně i dvouciferný.

 

NAPIŠTE KOMENTÁŘ