Rozhodčí: Ivo Polák - Jaroslav Stumpf, Tomáš Marek

Hammer ( 80.Reichelt) , Formáček , Frelich , Mareš

Říha ( 46.Ajchler)

Kvapil ( 70.Prokůpek )

Trenér: Jaroslav Kamenický, Asistent: Milan Beránek, Vedoucí mužstva: Martin Brož

Zápas jsme začali ve velkém stylu a domácí posílené o tři hráče z Áčka jsme prvních 20 minut přehrávali, vytvořili jsme tři šance , ale bohužel jsme žádnou nevyužili , a tak přišel trest v podobě gólu domácích po naší hrubé chybě , kdy Hozák neodkopl balón na našem velkém vápně a domácí útočník Mikšovský se nemýlil a prohrávali jsme 1:0. Ve 40.minutě jsme vsítili gól, ale bohužel zakončující Kvapil stál v ofsajdu.

Druhý poločas jsme začali dobře a po standardní situaci jsme mohli vyrovnat , ale domácí gólman vychytal zakončujícího Frelicha. V 60.minutě přišel trest v podobě trestného kopu z 25 metrů , kdy domácí Lukáš Tůma obstřelil zeď a gólman Louda neměl šanci. Do konce zápasu jsme si vytvořili ještě dvě pološance , ale gólmana domácích jsme už neohrozili.

Mužstvo po zápase trenér Kamenický chválil, jak za předvedenou hru, tak hlavně za bojovnost a pracovitost.