Ve druhém zápase hráči obdrželi od soupeře políček.

2. březen 2019

MSK – SK BAKOV

7:2 (6:1)

Branky: 33. Formáček , 55. Zahatlan

Sestava - 1.poločas:                                                                          Sestava - 2.poločas:

Majzlan                                                                                              Majzlan

Prokůpek Hájek , Kvapil , Hozák                                                Cecava , Hájek , Kvapil , Hozák

Brož, Formáček Frelich , Takáč                   Brož ( 65 Hrabánek ), Formáček ( 70 Prokůpek ), Frelich , Čurej

Vaněk, Ajchler                                                                    Zahatlan , Ajchler ( 62 Takáč )

Trenér: Jaroslav Kamenický  Asistent: Milan Beránek

Další přípravný zápas odehrál A-tým na turnovském UMT proti účastníkovi KP I.A třídy, jenž okupuje po podzimu v průběžné tabulce sedmé místo. V bakovském dresu se ve druhém poločase objevil na zkoušku novic Pavel Zahatlan, a po deseti minutách se uvedl trefou do sítě, naopak v základní sestavě chyběla pětice hráčů, která se z různých důvodů omluvila: Mareš, Resl, Vitmajer, Říha, Vávra. Další nejmenovaní hráči se doposud od podzimu nezapojili do přípravy…

Mnichovo Hradiště si v generálce na své první jarní kolo (příští sobotu 9.3. zajíždí do Pěčic) neponechalo nic náhodě. Téměř v kompletní sestavě, pro zranění chyběl nejzkušenější hráč Tomáš Hofman, od počátku trestalo všechny bakovské chyby. A že jich bylo…

V předchozích přípravných zápasech si tým trénovaný Emilem Šafářem hladce poradil se soupeři. I tentokrát se po prvním poločase schylovalo k debaklu. Nutno podotknout, že mu to bakováci od prvních minut usnadňovali. Po hrubých chybách především obrany včetně brankáře, které vybízely hradišťáky ke snadnému skórování, se bakovské konto obdržených branek rychle měnilo, poločasový výsledek (1:6) hovoří za vše. Ve druhém dějství se hra vyrovnala, oba trenéři prostřídali, a protože Bakov již chyby nekupil, uhrál v něm remízu 1:1.