10. březen 2019

Sokol KNĚŽMOST – SK BAKOV

2:3 (0:0)

Branky: 52. Takáč , 62. Formáček , 78. Vaněk

Sestava 1.poločas:                                                         Sestava 2.poločas:

Majzlan                                                                                    Kalčík

Cecava , Resl , Hájek , Vávra                                            Takáč , Resl , Hájek , Hozák

Brož, Frelich , Kvapil , Mareš                               Brož ( 65 Cecava ) , Formáček , Prokůpek ,Čurej

Zahatlan , Ajchler                                          Zahatlan ( 70 Vaněk ) , Ajchler ( 65 Kvapil )

Trenér: Jaroslav Kamenický

Třetí přípravný zápas odehrál A-tým za nepříjemného deště na neutrální půdě v Obrubech. Soupeř přijel bez brankáře a tak si oba bakovští brankáři zachytali. Kněžmost měl štěstí, v neděli měl již Kamenický k dispozici i jarní posilu Kalčíka. Třetí brankář Mnichovohradišťského SK je Bakovu zapůjčen do konce jarní části. Kromě druhého gólmana byli připraveni do druhého poločasu dalších 6 náhradníků. A také prostřídání o poločasové pauze citelně změnilo ráz hry, kdy vše podstatné se odehrálo až ve druhé pětačtyřiceti minutovce.

Do sestavy se vrátil Mareš, poprvé si letos oblékl dres Resl a od začátku utkání mohl předvést své umění posila z Moravskoslezského kraje Pavel Zahatlan. První půlka žádnou fotbalovou krásu nenabídla. Po změně stran jsme chybovali a Kněžmost trestal 0:1. V 52.minutě ovšem bylo vyrovnáno, když dorážel zblízka Takáč. O deset minut později předvedl na těžkém terénu Bakov pohlednou kombinaci na jejíž konci byl Formáček - 2:1. V 75.min soupeř vyrovnal z penalty. Rychlá odpověď v podobě chladnokrevného zakončení Vaňka znamenalo druhé vítězství. Ta týden je naplánována generálka proti okresnímu týmu Akuma MB.