Resl , Formáček , Vávra ( 46 Říha ) , Mareš

Hammer

Vaněk ( 88 Hulinský )

Trenér: Jaroslav Kamenický  Asistent: Martin Brož Vedoucí mužstva: Milan Beránek

Co se nemůže Kamenickému týmu na podzim upřít, tak to jsou impozantní vstupy do zápasů. V Benátkách se Vaněk trefil již ve 3.minutě. Doma s Ostrou otevřel skóre ve 2.minutě Mareš. Tuto sobotu se ještě o pár vteřin dříve zapsal mezi střelce Hammer, když mu v první minutě poslal přesně míč na nohu do nezištné pozice Vaněk. A to nebylo vše. Ve 3.min mohli bakováci vedení v zápase zdvojnásobit. Vaněk však vlastní únik zakončoval po svém, byť se nabízel volný Vávra. Ten by jistě se zakončením do prázdné branky problém neměl. Koncentrovanost a tah na branku se po deseti minutách hry z bakovských kopaček vytratily. "Svého soupeře jsme nestačili dorazit, naopak přenechali jsme mu aktivitu. Domácí začali vyhrávat osobní souboje, lépe kombinovali a ohrožovali naši branku, především ze standardních situací," nechápavě hodnotil průběh prvního poločasu trenér Kamenický.

V ojedinělé šanci se ve 20.min ocitl po Vaňkově kolmici Hammer. Domácího gólmana ale zblízka nepřekonal. Bezkrevný výkon naštěstí odvlála opět poločasová pauza. Po ni začal Bakov znovu diktovat hru, přišpendlil domácí ke svému pokutovému území. Z tlaku zaslouženě přišla druhá branka. V 54.min obral vojkovického útočníka Říha, který vyslal do úprku Vaňka. Chytrým zakončení k bližší tyči zaznamenal devatou podzimní branku - 2:0. Potvrdit vítězství ještě mohl v 70.min Mareš, ale záložník únik v gól neproměnil. Domácí měli pět minut před koncem dvě šance. Majzlan však v bráně čaroval, a vyčaroval cenné tři body. Bakov si tak upevnil 8.místo a přiblížil se na dva body okresnímu rivalovi Chotětovu, se kterým se příště utká doma v derby v rámci 11.kola krajské soutěže.