Takáč ( 60 Louda ) , Formáček , Resl , Mareš

Vitmajer T. ( 70. Kvapil, 76. Hrabánek)

Vaněk

Trenér: Jaroslav Kamenický  Asistent: Martin Brož Vedoucí mužstva: Milan Beránek

Začátky zápasů nám jdou. I tentokrát bychom mohli mít po proměnění všech šancí v dalších minutách slušný polštář, a zahrát si v klidu fotbal. To by ovšem Formáček musel v 15.min únik proměnit a netrefit pouze tyč. O tři minuty později by musel proměnit loženku Vitmajer, kterému po skvělém průniku přes dva obránce naservíroval balón jako na zlatém tácu Vaněk. Nic se z toho neurodilo, a tak domácí trestali. Vedení v zápase se ujali po střele ze 20-ti metrů - 0:1. Srovnání z luxusní pozice měl na noze Vaněk. Po faulu ve vápně obdržel od pana rozhodčího možnost kopat třetí podzimní penaltu. Kritický moment však nejlepší bakovský střelec nezvládl.

Druhý poločas jsme začali gólovou šancí středopoloře Formáčka, ale ten tentokrát netrefil ani brankové zařízení. Opět trestali domácí – 0:2. O 10 minut později bylo ještě hůře, po krásné akci domácích jsme prohrávali již 0:3 a byli jsme zralí na ručník. Až v 70.min došlo k zastavení lužické laviny, po které mohl být konečný výsledek tragický. Budíček zavelel střídající Kvapil. Jeho trestný kop skončil na tyči a spoluhráče včas probudil. Šanci Loudy zastavili domácí faulem, a kopala se druhá penalta. Kvapil ji proměnil a snížil ztrátu - 1:3. Naději na srovnání dokonce vykřesal Vaněk, když trestný kop Mareše tečoval za záda domácího gólmana - 2:3. V poslední minutě po přihrávce Beránka odmítl remízu smolař Vaněk, když zblízka netrefil zařízení. „Mužstvo musím pochválit za odvedený výkon, bojovnost do poslední minuty, bohužel nejsme stále schopni potrestat soupeře, naše proměňování gólových příležitostí je opravdu tragédie,“ smutnil po zápase Kamenický.