Takáč ( 70 Bartoň ) , Prokůpek ( 70 Hůlka ) , Říha ( 70 Mareš ) , Vitmajer P.

Somr

Vitmajer T.

Trenér: Jaroslav Kamenický

Zápas jsme začali velmi dobře, než se domácí stačili rozkoukat, tak čelili dvakrát nájezdu Vitmajera, ovšem ani jednou svého trenéra nepotěšil. Radost mu také neudělal Kvapil, který v 25.minutě namazal domácímu útočníkovi, a ten šel sám na gólmana Picka, kterému nedal šanci - 0:1. V 27.minutě jsme ubránili a následně jsme měli další přečíslení. Vitmajer dobře vykombinoval, obešel obránce a zpětnou přihrávkou našel Říhu, jeho šouravá střela nemohla ohrozit domácího brankáře. O tři minuty později si naběhl domácí obránce na zpětnou přihrávku a nechytatelnou střelou do šibenice nedal Pickovi šanci – 0:2. Následný nájezd domácích zlikvidoval nestárnoucí Picek a udržel do poločasové pauzy dvoubrankové manko.

Druhý poločas se nejprve čtvrthodiny nic nedělo, až poté bakováci chtěli překvapit domácí a vyzrát v přesile na jednoho obránce, Takáč ale ani nevystřelil! Důležitý moment přišel v 77.minutě, Rejšice si nás vychutnali, po rychlé kombinaci padla třetí branka do opuštěné branky – 0:3. V závěru jsme měli více možností korigovat výsledek. V 83.minutě se to také povedlo, po přečíslení uvolnil Petr Vitmajer svého bratra Tomáše a ten mezi nohy prostřelil gólmana soupeře a pro tým zajistil čestný úspěch – 1:3. Tři minuty před koncem se po centru Mareše objevil ve velké šanci Hozák, ale netrefil balón. A na konec utkání jsme končili stejně, jak jsme začínali, neproměněným nájezdem. Další příprava čeká bakováky již toto úterý, v 18.00 je výkop v Dolním Bousově proti místnímu SK.