Hůlka, Hájek, Hammer, Hozák

Resl (68.Vitmajer P.), Maňas (68.Formáček), Prokůpek, Vitmajer T.

Takáč, Boško

Trenér: Jaroslav Kamenický

Zápas jsme nezačali moc dobře a téměř celý první poločas jsme se hledali, jako kdyby hráči nevěděli, co mají hrát. Již po 8 minutách jsme po rohovém kopu inkasovali - 0:1. Poté se nic nedělo, hrálo se od vápna k vápnu, až ve 23.minutě utekl po levé straně Petr Vitmajer a krásným centrem našel Kvapila. Jeho parádní trefa znamenala se soupeřem srovnání kroku – 1:1. Ve 30.minutě po naší zbytečné ztrátě ve středu hřiště a nezachycení hráče v náběhu ze druhé vlny došlo k faulu na hranici velkého vápna. Exekutor trestného kopu Horák obstřelil zeď a poslal svůj tým do jednobrankového vedení.

V pauze udělal trenér, jak bývá zvykem v přípravných zápasech, několik změn a přišlo oživení. Vstup do druhého poločasu byl doprovázen několika gólovými příležitostmi. Především letní akvizice David Boško mohl zařídit pro Bakov otočení nepříznivého stavu. První šanci si vytvořil sám, po úniku se ocitl sám před brankářem, rozhodl se lobovat, což mu nevyšlo, míč překonal i brankovou konstrukci. V 51.min po krásné kolmici od Resla šel ze strany opět sám Boško, ale netrefil branku, v 54.min se Boško dočkal, ale pro údajný ofsajd jeho branka neplatila. V 69.min kopala bakovská posila trestný kop z 25 metrů a domácího gólmana protáhl, ten stačil vyrazit střelu na rohový kop. Paradoxně jsme po všech našich akcí opět inkasovali. V 71.min po rychlém brejku domácí trestali 1:3. Naštěstí odpověď přišla záhy, po kombinaci na pravé straně a přesném centru Petra Vitmajera snižil Takáč - 2:3, a krátce na to po trestném kopu Hozáka se konečně zapsal mezi střelce i Boško. Předskočil gólmana a hlavou vyrovnal - 3:3. A to nebylo vše, Boško posunul na staršího Vitmajera a jeho prudký centr před gólmanem našel Takáče, ale míč mu prolétl mezi nohy. Trenér zápas se soupeřem z vyšší soutěže spokojeně hodnotil, především kvitoval, že mu naznačil, kde máme slabiny, a ty si pochopitelně nechal pro sebe.