Sestava SK Bakov:

Klíma - Brož, Resl, Hammer, Vávra - Somr, Formáček, Prokůpek, Mareš - Říha – Vaněk

Střídající: Köhnhauser, Valenta, Cecava, Velechovský, Čonka

Trenér Jaroslav Kamenický      Asistent Milan Beránek

Soupeř z vyšší soutěže nás pěkně prověřil hlavně v držení míče, kde byl znát hlavně bousovský Horák.

Ve 26. minutě jsme obdrželi gól, kdy jsme zahrávali standartní situaci, před vápnem Bousova odražený balón získali Bousovští a z rychlého brejku nás potrestali -  0:1.

Druhý poločas jsme začali docela dobře a vyústěním toho byly dva trestné kopy z hranice velkého vápna, když jsme využili až ten v 58 minutě druhý v podání Vaňka, který trestný kop přes zeď vyrovnal na 1:1.

V 62. minutě jsme prohrávali 1:2 - po zpětné přihrávce levého záložníka nabíhající útočník nedal Klímovi šanci.

66. minuta - po naší nepřesné rozehrávce soupeř trestá - 1:3.

68. minuta - výkop od našeho brankáře soupeřovi obránci se nedomluvili a Velechovský jde sám na gólmana Bousova a střelou kolem nohou snižuje na 2:3.

80. minuta - nedorozumění v naší obraně a prohráváme 2:4.

90- minuta - námaz Hammera a nedůslednost Prokůpka - 2:5.